Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 22, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Witold Gadowski będzie miał program w TVP 1

(screen z kanału GadowskiTV w serwisie YouTube.com)

Witold Gadowski - były dyrektor TVP 1, a obecnie współpracownik tygodnika „W Sieci” i serwisu wPolityce.pl - będzie miał program w jesiennej ramówce Jedynki.

Program Gadowskiego pt. „Łowca smoków” będzie emitowany w czwartki o 23.30, na zmianę z pasmem filmów dokumentalnych, które w nadchodzącym sezonie będzie nosiło nazwę „Dokument przed północą”. – To będzie program reporterski o problemach współczesnego świata, które pokażę przez pryzmat rozmów z ludźmi uważanymi w Polsce za tych złych – mówi Witold Gadowski. Każdy odcinek będzie poświęcony innemu zagadnieniu. Pierwszy Jedynka wyemituje 22 września – na 1 września zaplanowano bowiem „Dokument przed północą”, a w kolejne dwa czwartki stacja pokaże Igrzyska Paraolimpijskie.
Witold Gadowski był m.in. dziennikarzem „Czasu Krakowskiego” i reporterem śledczym „Gazety Polskiej”. W latach 90. pracował jako korespondent wojenny na Bałkanach. Od stycznia 2007 roku do 20 stycznia 2009 roku był dyrektorem oddziału TVP w Krakowie. Pracował też jako reporter „Superwizjera” TVN, a od maja do października 2010 roku był dyrektorem Programu 1 Telewizji Polskiej.

(RUT, 22.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.