Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Sierpień 18, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Edyta Górniak w jury nowego show TVP 1

Edyta Górniak (fot. TVP)

Edyta Górniak będzie jurorką nowego programu rozrywkowego TVP 1 pt. „Hit, hit, hurra!”. Jak się dowiedział „Presserwis”, w czwartek 18 sierpnia podpisała umowę z Telewizją Polską.

„Hit, hit, hurra!” to talent show dla śpiewających dzieci. Program będzie nadawany w środy o 20.30, od 7 września.
Edyta Górniak była w przeszłości jurorką programu rozrywkowego "The Voice of Poland", emitowanego w TVP 2 – w edycjach show emitowanych jesienią 2015 roku, jesienią 2014 roku i jesienią 2013 roku.

(RUT, 18.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: programy telewizyjne

Dział: PERSONALIA

Dodano: Sierpień 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Popek dostanie kolejny program w Jedynce

Anna Popek prowadziła w TVP 1 "Świat się kręci" (screen z Vod.tvp.pl)

Program "Zatrzymaj chwilę", który zadebiutuje w jesiennej ramówce TVP 1, poprowadzi m.in. Anna Popek – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Z naszych informacji wynika, że Anna Popek będzie gospodynią nowego programu na zmianę z aktorką Katarzyną Kołeczek. Program pt. "Zatrzymaj chwilę" jest adresowany do dojrzałej wiekowo widowni i będzie miał charakter wspomnieniowy. TVP 1 będzie go emitować od 11 września br., w niedziele o godz. 17.30 (po "Teleexpressie"). 

Do wakacji Anna Popek była w TVP 1 jedną z prowadzących "Świat się kręci". W letniej ramówce stacji pojawiła się zaś prowadzona przez nią "Akcja wakacje". Zanim w kwietniu br. przeszła do Jedynki, prowadziła "Pytanie na śniadanie" w Dwójce. 

W późniejszej fazie jesiennej ramówki na antenę Jedynki ma wejść infotainment "Co słychać, Polsko", którego Anna Popek będzie współprowadzącą.

(RUT, 23.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.