Temat: programy telewizyjne

Dział: PERSONALIA

Dodano: Sierpień 09, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes Jacek Kurski nie rezygnuje z "lansowania" się w kanałach TVP

Prezes TVP Jacek Kurski najczęściej jest pokazywany w TVP Info

Przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański powiedział w ub. tygodniu w wywiadzie dla PAP, że prezes TVP Jacek Kurski "bardziej lansuje siebie niż telewizję". Od tego czasu Jacek Kurski występuje w podległej mu telewizji równie często jak dotychczas.

Jak wyliczył Press-Service Monitoring Mediów na zlecenie "Presserwisu", w lipcu br. pojawił się w kanałach TVP 98 razy. Natomiast w pierwszym tygodniu sierpnia (od 1 sierpnia do wczorajszego południa) już 28 razy (w samych "Wiadomościach" TVP 1 - cztery razy). Co ciekawe, ostatnie wystąpienia prezesa Kurskiego nie dotyczyły próby odwołania go ze stanowiska przez RMN, bo o tym widzów TVP nie informowano.
Od początku lipca do 8 sierpnia Jacek Kurski najczęściej gościł na antenie TVP Info - 58 razy. Na antenie TVP 1 był 25 razy.

(DR, 09.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.