Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Sierpień 08, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Klaudiusz Pobudzin został szefem "Teleexpressu"

Klaudiusz Pobudzin zanim trafił do TVP pracował w Telewizji Trwam

Klaudiusz Pobudzin, dotychczas reporter "Wiadomości" TVP 1, od 8 sierpnia br. pełni obowiązki kierownika redakcji "Teleexpressu" TVP 1.

Do zespołu "Wiadomości" Pobudzin dołączył w styczniu br. Wcześniej pracował w Telewizji Trwam. W "Teleexpressie" zastąpił Marka Walencika, który kierował tą redakcją od początku lutego br. Wcześniej (od stycznia 2011 roku do stycznia br.) szefem "Teleexpressu" był Jerzy Modlinger.
Niedawno Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zarzuciła Pobudzinowi nierzetelność w prezentowaniu wydarzeń związanych z przystąpieniem Polski do NATO (chodziło o materiał z 7 lipca br.). Klaudiusz Pobudzin był też w "Wiadomościach" autorem m.in. materiału krytykującego Nielsen Audience Measurement, firmę badającą oglądalność telewizji, w którym atakowano dyrektor zarządzającą Nielsena w Polsce, Elżbietę Gorajewską.
Jak informuje biuro prasowe TVP, Marek Walencik rozstał się z TVP za porozumieniem stron.

(RUT, 08.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.