Temat: Igrzyska w Rio

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 29, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet-RASP wysyła siedmiu dziennikarzy na igrzyska

Na stronie "Przeglądu Sportowego" już działa zakładka poświęcona Rio

Na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro pojedzie siedem osób z Grupy Onet-RASP, w tym reporterzy wideo i fotograf. Relacje na stronach Onetu i "Przeglądu Sportowego" mają być całodobowe.

W serwisie Przegladsportowy.pl powstała już specjalna sekcja poświęcona Rio 2016, gdzie użytkownicy znajdą informacje na temat tego wydarzenia. Jej patronem honorowym jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, a partnerem Kulczyk Investments. Podobna sekcja specjalna powstanie również na Onecie (w dniu rozpoczęcia igrzysk).
Każdy dzień w Rio będzie dodatkowo podsumowywany w programie wideo "Misja Rio", który poprowadzi Michał Pol, redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" i szef newsroomu sportowego Grupy Onet-RASP. Ponadto pierwszego dnia igrzysk na rynku pojawi się specjalne wydanie dodatku do "Przeglądu Sportowego" poświęconego Rio 2016 (124 strony), w którym czytelnicy znajdą m.in. pełny raport na temat naszej kadry olimpijskiej i profile sportowców.
Do Brazylii z Grupy Onet-RASP jadą: Kamil Wolnicki, Ryszard Opiatowski, Bartosz Buk, Wojciech Demusiak, Tomasz Kalemba, Marcin Wyrwał i Tomasz Markowski.

(JM, 29.07.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 31, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje dziennikarz sportowy Damian Gapiński

W sobotę rano zmarł Damian Gapiński, dziennikarz i publicysta portalu WP SportoweFakty. Miał 36 lat.

Gapiński był współtwórcą portalu SportoweFakty, na początku jego redaktorem naczelnym. Pisał głównie o żużlu. Działał w środowisku żużlowym, pełniąc funkcję rzecznika prasowego poznańskich Skorpionów, a następnie Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego. Równolegle był prezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej oraz członkiem zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i przewodniczącym jego wydziału marketingu.

Tak wspomina go redakcja SportowychFaktów: "Straciliśmy jednak znacznie więcej niż znakomitego dziennikarza. Dla wielu z nas Damian był autorytetem, kolegą, przyjacielem. Nie potrafimy uwierzyć, że nie ma go już z nami. Wiemy, że od tej pory w naszej redakcji nic nie będzie już takie jak dotychczas. Łączymy się w bólu z pogrążoną w smutku rodziną. Bliskim Damiana składamy wyrazy współczucia. Damianie, nigdy o Tobie nie zapomnimy! Zawsze będziesz częścią naszej redakcji. Spoczywaj w pokoju!"

(MAC, 31.07.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo