Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 17, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szefowa redakcji filmowej Katarzyna Malinowska odchodzi z TVP Kultura

Katarzyna Malinowska, od 10 lat kierująca w TVP Kultura redakcją filmu fabularnego i dokumentalnego, odchodzi z Telewizji Polskiej – dowiedział się "Presserwis".

- Kierunek zmian w Telewizji Polskiej powoduje, że to już nie jest miejsce dla mnie. Teraz rozglądam się za nową pracą – mówi Katarzyna Malinowska.
W TVP Kultura Malinowska pracowała od powstania tego kanału w 2005 roku. Początkowo była wydawcą, a od 10 lat kierownikiem redakcji filmu fabularnego i dokumentalnego.

(RUT, 17.07.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 19, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szef największego holdingu reklamowego - Martin Sorrell ponownie będzie ojcem

Martin Sorrell, szef holdingu reklamowego WPP, zostanie ojcem w wieku 71 lat – podał dziennik ”The Daily Mail”.

W rozmowie z gazetą Sorrell powiedział, że wraz z żoną jest zachwycony z powodu dziecka, która ma urodzić się w listopadzie br. Szef WPP ma już troje dorosłych dzieci z poprzedniego małżeństwa. Z obecną żoną, Cristianą Falcone Sorrell, związany jest od 2008 roku.

(LL, 19.07.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.