Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 07, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program Tomasza Sekielskiego znika z TVP

Program reporterski Tomasza Sekielskiego pt. "Po prostu" nie wróci do ramówki TVP 1 po wakacjach - dowiedział się "Presserwis".

- Telewizja Polska nie złożyła nam żadnej propozycji kontynuacji programu. "Po prostu" nie wróci więc na antenę. Etap współpracy z TVP został zakończony - mówi Tomasz Sekielski. - Ale to się dobrze składa, bo zarówno ja, jak i Kombinat Medialny (firma produkująca "Po prostu" - przyp. red.) postanowiliśmy, że czas poszukać nowych pól działania - dodaje.

Spytaliśmy biuro prasowe TVP, dlaczego nie złożono Tomaszowi Sekielskiemu propozycji kontynuacji współpracy. Przekazano nam jedynie, że telewizja nie ujawnia jesiennej ramówki przed jej oficjalną prezentacją.

Z naszych informacji wynika, że dziennikarz rozmawia o współpracy m.in. z Grupą ZPR. - Prowadzimy rozmowy o współpracy produkcyjnej - przyznaje Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy ZPR.

- Rozmawiam z różnymi ludźmi, ale zaawansowanych negocjacji z nikim nie prowadzę - odpowiada Tomasz Sekielski. - Nie wiem więc jeszcze, czy i gdzie pojawię się w telewizji. Na pewno nie będzie to jednak TVP - stwierdza Sekielski. 

W wiosennej ramówce TVP 1 ”Po prostu” (program był emitowany w czwartki o 22.25) oglądało średnio 832 tys. widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

Program Tomasza Sekielskiego zadebiutował w Jedynce w styczniu 2013 roku. Jesienią 2014 roku pojawił się w zmienionej formule – bez rozmów z gośćmi w studiu.

Tomasz Sekielski wcześniej był związany z Grupą TVN – od powstania TVN i ”Faktów” w 1997 roku. Ostatni program, jaki prowadził w TVN 24, to ”Czarno na białym”. W latach 2005-2010 razem z Andrzejem Morozowskim był gospodarzem ”Teraz my” w TVN.

(RUT, KOZ, 07.07.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.