Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 16, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pięć osób straci pracę w wyniku reorganizacji TVP 3

W ramach reorganizacji TVP 3 (Ośrodek Programów Regionalnych) pięciu pracownikom zaproponowano rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem.

Telewizja Polska nie ujawnia nazwisk tych osób. "Nie jesteśmy upoważnieni do ujawniania personaliów tych osób ani warunków porozumienia" - odpowiedziało nam biuro prasowe. Skutkiem reorganizacji TVP 3 ma być "zmiana struktury organizacyjnej oraz oszczędności finansowe".
Z informacji "Presserwisu" wynika, że wśród osób, które muszą odejść z TVP 3, są m.in. pracownicy sekretariatu programowego.
Z Ośrodkiem Programów Regionalnych rozstaje się także Joanna Warecha, która od połowy 2013 roku była wicedyrektorem tej jednostki. Jej obowiązki przejął w kwietniu Tomasz Skłodowski – od tego czasu Joanna Warecha była na zwolnieniu lekarskim. Teraz odchodzi za porozumieniem stron.
Dyrektorem TVP 3 jest obecnie Maciej Radkiewicz. Jego poprzednik na tym stanowisku, Bogumił Osiński, niedawno odszedł z Telewizji Polskiej.

 

(RUT, 16.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: Euro 2016

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 17, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

UEFA nie będzie cenzurować telewizyjnych transmisji z Euro 2016

Federacja piłkarska UEFA zmieniła zasady dotyczące produkcji sygnału telewizyjnego ze spotkań rozgrywanych w ramach Euro 2016.

Nowe regulacje gwarantują, że telewidzowie zobaczą wszystkie istotne wydarzenia na boisku i trybunach, w tym zamieszki wywołane przez chuliganów lub odpalanie przez nich rac. Jest to reakcja na krytykę ze strony wielu nadawców, którzy oskarżali federację o cenzurowane przekazu. Podczas meczu Anglia – Rosja widzowie nie mogli zobaczyć zajść na trybunach, na których wybuchły zamieszki.

(LL, 17.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.