Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 11, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Płuciennik, wydawca serwisów informacyjnych, odszedł z TVP Info

Wydawca serwisów informacyjnych Tomasz Płuciennik rozstał się z TVP Info.

Płuciennik pracował w Telewizji Polskiej 23 lata. Był m.in. wydawcą „Wiadomości” i „Teleexpressu”, uczestniczył w tworzeniu pierwszego kanału informacyjnego Telewizji Polskiej (TVP 3), kierował redakcją publicystyki w TVP Kultura (dyrektorem kanału był wtedy Krzysztof Koehler), a gdy w 2013 roku Telewizyjna Agencja Informacyjna wprowadziła organizację pracy opartą na koncepcji wspólnego newsroomu, został jednym z czterech wydawców dnia w TVP Info. Reżyserował też filmy dokumentalne.
Tomasz Płuciennik nie chce mówić o przyczynach swojego odejścia z TVP Info. Nie ujawnia też dalszych planów zawodowych.

(RUT, 11.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 13, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Der Spiegel" prosi Brytyjczyków o pozostanie w UE

Ten numer "Der Spiegel" jest dostępny na Wyspach po obniżonej cenie

Największy niemiecki tygodnik opinii "Der Spiegel" ukazał się w sobotę z dodatkiem w języku angielskim. Redakcja apeluje w nim do Brytyjczyków o pozostanie w Unii Europejskiej.

Na okładce obok brytyjskiej flagi dano napis: "Proszę, nie odchodźcie". Numer będzie dostępny na Wyspach w obniżonej cenie 2 funtów (standardowa cena niemieckiego magazynu w brytyjskiej dystrybucji to 5,20 funta). Redaktor naczelny tygodnika Klaus Brinkbäumer podkreśla, że w referendum dotyczącym wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej chodzi o konkurencyjność Europy w świecie, a także przyszłość pokojowego projektu rozpoczętego po II wojnie światowej.

(LL, 13.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.