Temat: You Tube

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 10, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Przez twe oczy zielone” Akcentu numerem jeden na polskim YouTube

W maju 2016 roku najczęściej oglądanym materiałem na polskim YouTube był teledysk zespołu Akcent „Przez twe oczy zielone”.

Według danych firmy Sotrender teledysk do piosenki „Przez twe oczy zielone”, opublikowany dwa lata temu w kanale Disco Polo Lajf, w maju br. miał prawie 4,4 mln odsłon, 400 komentarzy i prawie 7,33 tys. polubień. Drugim najpopularniejszym wideo jest utwór Gangu Albanii „Kapitan Kox” (kanał Step Records) - 3,7 mln odsłon, a trzecim teledysk zespołu After Party „Ona lubi pomarańcze” (kanał Zespół After Party) - 3,6 mln odsłon.

Najpopularniejszymi kanałami pozostają: SA Wardega – 3,44 mln subskrypcji, Abstrachuje TV – 2,20 mln i Rezigiusz - 2,06 mln.

Spośród kanałów należących do tradycyjnych telewizji najwięcej subskrybentów mają: Disney Channel Polska – 256,3 tys., Tvn.pl – 253,9 tys. oraz iTVP – 211,7 tys. W samym maju najwięcej odsłon miały kanały: Tvn.pl – 19,9 mln, iTVP – 13,5 mln, Disney Junior Polska – 13 mln.

Najpopularniejszy kanał związany z prasą to wciąż "Ale Historia" – 49,2 tys. subskrypcji, najwięcej odsłon miał w maju kanał Fakty24.pl – 1,6 mln.

(IKO, 10.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: You Tube

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 13, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy naczelny Kulisy24.com wychwala prezesa Kurskiego

Nowym redaktorem naczelnym Kulisy24.com został Łukasz Pawelski. W swoim pierwszym tekście wychwala Jacka Kurskiego jako prezesa Telewizji Polskiej. 

W piątek na stronie Kulisy24.com zamieszczono informację o nowym naczelnym - Łukaszu Pawelskim. Przedstawiono go jako prawnika, który ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim. "Stanowczo krytykuje patologie polskiego wymiaru sprawiedliwości. Bezkompromisowo walczy w obronie ludzi spoza »układu«". Nie wspomniano o jego dziennikarskim doświadczeniu.
Podziękowano dotychczasowemu zespołowi i jego szefowi - Sylwestrowi Latkowskiemu. "Mamy nadzieję, że dotychczasowy redaktor naczelny zaszczyci nas swoimi felietonami oraz udzieli koleżeńskiego wsparcia. Dziękujemy za wkład w budowę portalu" - czytamy.
Serwis Kulisy24.com wystartował w czerwcu ub.r. Jego redaktorem naczelnym i właścicielem był Sylwester Latkowski. Redakcja była finansowana z dwóch źródeł: Fundacji Wolne Słowo, której Latkowski jest prezesem, i jego firmy Artnet. Swój ostatni tekst w serwisie Latkowski opublikował w maju. Dla Kulis24.com nie pracuje już też Michał Majewski.
Chcieliśmy zapytać Sylwestra Latkowskiego, czy sprzedał serwis, lecz nie zgodził się na rozmowę.
Nowy naczelny zadebiutował materiałem o Jacku Kurskim, prezesie TVP - opierając się na tekście z piątkowej "Gazety Finansowej", opisuje sukcesy Kurskiego w TVP, kończąc: "Wszystko wskazuje na to, że na Woronicza w końcu jest szeryf".

(DR, 13.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.