Temat: media narodowe

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 10, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Bałtroczyk nie chce występować w TVP rządzonej przez Jacka Kurskiego

Artysta kabaretowy Piotr Bałtroczyk deklaruje, że nie pojawi się w Telewizji Polskiej, dopóki będą nią kierować ludzie "dobrej zmiany".

W rubryce "Akt męski" najnowszego wydania miesięcznika "Twój Styl" Bałtroczyk na pytanie "Złamię swoje zasady...” odpowiedział: „Na pewno nie wystąpię w publicznej telewizji, dopóki będzie nią rządził Jacek Kurski". - To dotyczy zarówno prezesa Kurskiego personalnie, jak i całej tak zwanej dobrej zmiany, która opanowała telewizję publiczną – mówi nam Piotr Bałtroczyk.
W Telewizji Polskiej prowadził ostatnio program satyryczny "I kto to mówi?", emitowany w TVP 2 do 2014 roku.
Przypomnijmy, że 1 maja br. Dwójka nie transmitowała Płockiej Nocy Kabaretowej, choć robiła to przez siedem poprzednich lat. Jak nam wyjaśniał dyrektor TVP 2 Maciej Chmiel, uznał on, że impreza jest nieprzygotowana, a scenariusz niekompletny. "Dwójka to nie jest półka, na której każdy kładzie, co uważa. Położy to, co ja uznam za właściwe" – stwierdził Maciej Chmiel.

(RUT, 10.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.