Dział: INTERNET

Dodano: Maj 09, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis najchętniej wspominanym dziennikarzem na Twitterze

(fot. pixabay.com)

W kwietniu br. wśród profili na Twitterze należących do dziennikarzy najczęściej wspominano Tomasza Lisa. W kategorii Media liderem pod tym względem jest profil TVP Info – wynika z raportu firmy Sotrender.

Profil Tomasza Lisa, redaktora naczelnego „Newsweek Polska”, a także prowadzącego internetowy program "Tomasz Lis.", wspominano 26,3 tys. razy. Profil tego dziennikarza również najbardziej angażował użytkowników Twittera – liczba wszystkich reakcji na jego wpisy to 95,7 tys., co daje średnio 269 aktywności na jeden tweet Lisa. Pod względem liczby wspomnień na podium znalazł się także Samuel Pereira, zastępca kierownika redakcji publicystyki TAI – 22 tys. razy (71,5 tys. wszystkich aktywności, czyli prawie 190 aktywności na wpis). Za nimi uplasował się Krzysztof Stanowski, publicysta Weszlo.com i "Przeglądu Sportowego" – 17,5 tys. powołań (56,7 tys. wszystkich aktywności; 109 aktywności na wpis).
W kategorii Media najczęściej wspominano profil TVP Info - prawie 23,4 tys. razy. Jednocześnie profil ten był najbardziej angażujący w tej kategorii – 54,5 tys. Rzadziej wspominano profile: TVN 24 – 16,5 tys. wspomnień i Gazeta Wyborcza.pl – 10,2 tys. Najwięcej obserwujących ma profil MTV Polska.

(IKO, 09.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: technologie

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 10, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis Spotify będzie produkować seriale muzyczne i o popkulturze

(fot. spotify.com)

Muzyczny serwis streamingowy Spotify zapowiada inwestycje w produkcję oryginalnego kontentu wideo na własne potrzeby.

Szwedzki serwis poinformował, że wprowadzi do swojej oferty 12 miniseriali poświęconych muzyce i popkulturze. Wśród gwiazd, które wystąpią w produkcjach Spotify zapowiadany jest m.in. hollywoodzki aktor Tim Robbins. Seriale mają być dostępne za darmo dla wszystkich użytkowników (zarówno tych korzystających z bezpłatnej wersji serwisu, jak i osób płacących abonament).
Od roku w ofercie Spotify są m.in. audycje z portfolio Comedy Central i BBC.

(LL, 10.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.