Temat: media narodowe

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Samuel Pereira będzie zastępcą Dawida Wildsteina w TVP Info

Samuel Pereira zostanie zastępcą kierownika redakcji publicystyki Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Samuel Pereira nadal współpracować będzie z Programem I Polskiego Radia, w którym prowadzi rozmowy w audycji ”W samo południe”. Wcześniej był dziennikarzem ”Gazety Polskiej Codziennie”.
Kierownikiem redakcji publicystyki jest obecnie Dawid Wildstein, który wcześniej również pracował w ”Gazecie Polskiej Codziennie”.

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: media narodowe

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TV Biełsat ponownie stara się o akredytację na Białorusi

Alaksej Minczonak wręcza dokumenty przedstawicielowi białoruskiego MSZ (fot. TV Biełsat)

TV Biełsat po raz kolejny składa wniosek o akredytację do białoruskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

”Złożyliśmy wniosek o akredytację – nie dla punktu korespondenckiego, ale dla pojedynczych korespondentów i operatorów. Dokumenty przygotowaliśmy zgodnie z wymogami, dlatego nie może być formalnych podstaw dla odmowy” – podkreślił oficjalny przedstawiciele Biełsatu w Mińsku Alaksej Minczonak.
Białoruski MSZ trzykrotnie już odmawiał rejestracji punktu korespondenckiego stacji, tłumacząc to wcześniejszym brakiem akredytacji. Stacja przypomina, że dziennikarze współpracujący z nią regularnie skazywani są za nielegalny ”wyrób produkcji medialnej”.
Jutro swoją oficjalną wizytę na Białorusi rozpoczyna szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski, który ma w planach spotkanie z prezydentem Łukaszenką i ministrem spraw zagranicznych Uładzimirem Makiejem.
TV Biełsat 10 grudnia 2007 roku uruchomiła Telewizja Polska.

(KOZ, 21.03.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.