Dział: RADIO

Dodano: Marzec 10, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Rokos żegna się z Eurozetem

Mariusz Rokos, prezenter Radia Zet Gold, odchodzi z Eurozetu. Z tym koncernem – z przerwami – związany był od lat 90.

– To jest dokładnie tak, jak w grze komputerowej, w której przechodzi się kolejne misje: główną, poboczną, niemożliwą. Jak się przejdzie wszystkie, na końcu wyświetla się komunikat "game over". Tu jest dokładnie tak samo – mówi o swojej karierze w Eurozecie Mariusz Rokos. O planach nie informuje.
W Radiu Zet Gold pracował od połowy października 2013 roku – najpierw jako współprowadzący poranki, a ostatnio gospodarz popołudniowego pasma. Wcześniej, od grudnia 2008 do marca 2013 roku, prowadził poranną audycję w Chilli Zet. W latach 90. pracował w Radiu Zet, prowadząc m.in. "Komputerową listę przebojów". Z Zetki odszedł w 2000 roku. Od 2001 roku był współprowadzącym "Rozkosznego poranka", a od 2002 roku pracował w Polskim Radiu.

(KOZ, 10.03.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.