Dział: PRASA

Dodano: Luty 15, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mathias Döpfner szefem Springera co najmniej do końca 2021 roku

Mathias Döpfner pozostanie szefem koncernu medialnego Axel Springer co najmniej do końca 2021 roku.

Niemiecki koncern poinformował, że Döpfner przedłużył wygasający z końcem br. kontrakt o kolejnych pięć lat. 53-letni menedżer stoi na czele Springera od 2002 roku. Umowę z koncernem o pięć lat przedłużył też Julian Deutz, wiceprezes ds. finansów.  
Axel Springer zapowiedział również, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie zmieni formy prawnej swojej działalności ze spółki europejskiej (societas europaea) na spółkę komandytowo-akcyjną.

(LL, 15.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.