Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 21, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Play składa świąteczne życzenia na wideo 360 stopni (wideo)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Play składa życzenia internautom poprzez film zrobiony w technologii wideo 360 stopni.

W świątecznym wideo wzięli udział aktorzy, którzy od kilku lat w spotach reklamowych marki Play wcielają się w rolę  sprzedawców. Reklamę nakręcono w jednym z warszawskich salonów operatora. Wideo jest interaktywne - widz może rozglądać się po salonie za pomocą przycisków lewo/prawo i góra/dół.
Za koncepcję i nadzór kreatywny oraz wsparcie spotu na Facebooku odpowiada agencja Isobar Polska. Produkcję zrealizowała wytwórnia Future Pictures.

(AMS, 21.12.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.