Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 28, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Bryndal znika z anteny Radia Zet, ale zostaje w Radiu Zet Chilli

Rafał Bryndal (fot. Karol Piechocki/Press)

Rafał Bryndal nie będzie mieć już swojej audycji w Radiu Zet. Z Eurozetem nadal ma być związany. Bryndal zachowuje program w Radiu Zet Chilli.

Rafał Bryndal ostatnio w Zetce prowadził wywiady w niedzielnym programie ”Taniec z Bryndalem”. W ramówce program zastąpi cykl rozmów "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego.
Rafał Bryndal trafił do Radia Zet w 1998 roku. Przez 10 lat był współautorem ”Rozmów rolowanych”. Bryndalowi towarzyszyli kolejno: Rafał Sławoń, Marta Lipińska, Edyta Jungowska i Borys Szyc.
Później w ramówce miał takie audycje jak ”Tępy doktor na ostrym dyżurze” (z Hanną Śleszyńską), ”Tydzień z głowy” czy ”Happy End w Radiu Zet” (z Michałem Korościelem).
Rafał Bryndal był redaktorem naczelnym miesięcznika ”Bluszcz” oraz ”Chimery”. Pracował też m.in. w ”Machinie”.
Z kolei nowymi prowadzącymi poranną audycję w Radiu Zet będą Agnieszka Kołodziejska i Tomasz Florkiewicz. Zastąpią o poranku Marzenę Chełminiak, Marka Starybrata i Marcina Sońtę, którzy byli gospodarzami programu "Dzień dobry bardzo" od września 2010 roku.
Marzena Chełminiak dostanie nowy program "Życie jak Marzenie".
W ramówce Radia Zet pozostają takie audycje "Uważam Zet" Damiana Michałowskiego i Michała Korościela, "Zet na punkcie muzyki" Marcina Wojciechowskiego, "Świat według Blondynki" Beaty Pawlikowskiej czy "Siódmy dzień tygodnia" Moniki Olejnik.

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.