Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 28, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Chełminiak, Starybrat i Sońta nie będą już mówić "Dzień dobry bardzo" słuchaczom Zetki

Marcin Sońta, Marzena Chełminiak i Marek Starybrat (fot. materiały promocyjne Radia Zet)

Agnieszka Kołodziejska i Tomasz Florkiewicz mają być nowymi prowadzącymi poranną audycję w Radiu Zet – wynika z nieoficjalnych informacji "Presserwisu". Zastąpią o poranku Marzenę Chełminiak, Marka Starybrata i Marcina Sońtę, którzy byli gospodarzami programu "Dzień dobry bardzo" od września 2010 roku, kiedy stanowisko redaktora naczelnego Radia Zet zajmował jeszcze Mateusz Kirstein.

Wiadomo, że od września Marzena Chełminiak poprowadzi nową audycję "Życie jak marzenie" - ma to być weekendowy magazyn lifestyle'owy nadawany w soboty między 10 a 14.
Nowi gospodarze poranka - Agnieszka Kołodziejska i Tomasz Florkiewicz - przed wakacjami prowadzili razem dzienne pasmo ”Przeboje nr 1 w pracy” (między 10 a 15). Florkiewicz pracuje w Radiu Zet od 2006 roku, a Kołodziejska od 2008 roku.
Marzena Chełminiak z Radiem Zet związana jest od początku istnienia stacji, czyli od 1990 roku (w 2000 roku przez kilka miesięcy pracowała w RMF FM). Prowadziła też takie programy, jak ”Hip-hop Zet”, ”Dzień jak nie co dzień”, ”Kuferek Radia Zet”. Marek Starybrat trafił do Radia Zet w 1998 roku, a Marcin Sońta w 2009 roku. Sońta, podobnie jak Florkiewicz, wcześniej pracowali w Radiostacji, należącej również do Eurozetu.

(KOZ, 28.08.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.