Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 03, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa Bauer Media przejmuje Rankomat.pl

(fot. rankomat.pl)

Grupa Bauer Media kupiła 100 proc. akcji spółki Rankomat.pl SA, właściciela porównywarki ubezpieczeniowej. Spółka wejdzie w skład Grupy Interia.pl.

”Zakup Rankomat.pl to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju Interii oraz całej Grupy Bauer Media. Pozyskanie lidera na tak perspektywicznym rynku jest fundamentalnym krokiem w budowaniu przez nas najlepszej oferty produktów ubezpieczeniowych i finansowych na polskim rynku” – stwierdził prezes Grupy Interia.pl Artur Potocki, cytowany w komunikacie prasowym.
”Dołączenie do Grupy Bauer oraz możliwość współpracy i rozwoju w ramach Interii otwiera przed Rankomat.pl zupełnie nowe możliwości dotarcia do jeszcze większej grupy odbiorców oraz dalszego poszerzania oferty i podnoszenia jakości świadczonych usług” – dodał Michał Laskowski, prezes Rankomat.pl.
Rankomat.pl umożliwia sprawdzenie ofert większości ubezpieczycieli działających na polskim rynku, jak i zakup wybranej opcji ubezpieczenia. Spółka powstała w 2008 roku i została założona przez Jacka Olechowskiego wraz z gronem prywatnych inwestorów. W 2010 roku w spółkę zainwestował fundusz zarządzany przez 3TS Capital Partners.

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 03, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paulina Młynarska w Onet.tv porozmawia z kobietami bez makijażu

Paulina Młynarska poprowadzi autorski program ”Lustro” w serwisie Onet.tv (Grupa Onet.pl).

W nowym formacie wideo Paulina Młynarska będzie rozmawiać ze znanymi kobietami - prowadząca i jej rozmówczynie mają występować bez makijażu.
– Pomysł na projekt ”Lustro” wziął się z mojej niezgody na lansowanie absurdalnie nierealistycznego wizerunku kobiet pokazywanych w mediach. Popularne aktorki, modelki czy dziennikarki, które oglądamy na ściankach, zdjęciach z imprez i okładkach, to po godzinach kobiety takie jak wszystkie inne – opowiada Paulina Młynarska.
Premierę programu ”Lustro” przewidziano w Onet.tv na jesień br. Odcinki pojawiać się mają co tydzień; w pierwszym wystąpi aktorka Ewa Kasprzyk.

(KOZ, 03.08.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.