Po raz pierwszy agencja z Polski wygrała w konkursie Facebook Awards
Po raz pierwszy agencja z Polski została doceniona w konkursie Facebook Awards. Złoto w kategorii Media Strategy otrzymał projekt zrealizowany przez DDB&tribal dla PLL LOT.
W konkursie Facebook Awards nagradzane są najlepsze i najbardziej inspirujące realizacje na Facebooku, które wyznaczają standardy nowoczesnej komunikacji. W jury zasiadły największe autorytety światowej reklamy, m.in. David Droga (Droga5), Nick Law (R/GA) i Gerry Graf (Barton F. Graf 9000). Do tegorocznego konkursu Facebook Awards zgłoszono projekty zrealizowane w 2014 roku w 80 krajach.
Złoto w kategorii Media Strategy otrzymał projekt zrealizowany dla Polskich Linii Lotniczych LOT „#KISSaLOT – Świat pod jemiołą”. PLL LOT z okazji świąt we wszystkich swoich samolotach umieściły gałązki jemioły. Osią akcji pod hasłem #KISSaLOT! była strona internetowa Kissalot.pl, gdzie internauci mogli sprawdzić, nad którymi miastami akurat znajdują się samoloty LOT. Akcję wspierała kampania outdooru, m.in. w Amsterdamie, Sofii, Tbilisi, Pembroke i na Wyspach Owczych.
(AMS, 15.06.2015)










