Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 12, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Hubert Jędrys przeszedł z MEC do MediaCom

Hubert Jędrys został business directorem w MediaCom Warszawa. To nowe stanowisko w tym domu mediowym.

Hubert Jędrys odpowiedzialny jest m.in. za bezpośrednią obsługę klientów, współpracę  w ramach strategii komunikacji. Dział, w którym pracuje, podlega Jakubowi Kossutowi, który w kwietniu br. został chief operating officerem.
Jędrys ostatnie 15 lat pracował w domu mediowym MEC (jako media director). Wcześniej związany był z agencją Corporate Profiles (Optimum Media).

(DR, 12.06.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.