Dział: INTERNET

Dodano: Maj 10, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Za tydzień Orange Video Fest by LifeTube z udziałem gwiazd YouTube (wideo)

Orange Video Fest by LifeTube odbędzie się 16 maja 2015

Druga edycja Orange Video Fest by LifeTube odbędzie się 16 maja br. na warszawskim Torwarze. Nowością będzie rozbudowana strefa gamingowa, tworzona razem z Fantasy Expo. Trwa sprzedaż biletów w promocyjnej cenie.

Orange Video Fest by LifeTube będzie podzielony na część związaną ściśle z twórcami oraz biznesową.
"Mając na uwadze ogromne zainteresowanie gości zeszłoroczną edycją, postanowiliśmy znacząco rozbudować drugą edycję o większą strefę gamingową" – informuje Barbara Sołtysińska, prezes zarządu LifeTube. Partnerem strefy gamingowej jest Fantasy Expo, a na fanów gier komputerowych czekają turnieje Counter Strike: Global Offensive i League of Legends, komentowane przez profesjonalistów, spotkania z gwiazdami e-sportu i gamingowej części YouTube, strefa free-play, a także konkursy i cosplay.
Pierwszą edycję Orange Video Fest by LifeTube 6 grudnia ub.r. odwiedziło ponad 8 tys. osób. Wśród gości drugiej edycji będą m.in. twórcy kanałów rozrywkowych (SA Wardęga, Łukasz Jakóbiak, Z Dupy, Włodek Markowicz, Dem3000, Cyber Marian, Szparagi, Sadam, Ravgor, Wapniak, Matt Olech, Karol Paciorek, Martin Stankiewicz), gamingowych (Drollercaster, SKKF, Rock, JDabrowsky), popularnonaukowych (Polimaty, Mówiąc Inaczej, AdBuster, Sci Fun) oraz beauty i lifestyle (Red Lipstick Monster, Love and Great Shoes, Kocham Gotować).
Tu można kupić bilety na imprezę w promocyjnej cenie.

(10.05.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 11, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W mediach społecznościowych wygrał Janusz Korwin-Mikke

Gdyby o wyborze prezydenta decydowała liczba fanów i aktywność kandydatów w mediach społecznościowych, zwyciężyłby Janusz Korwin-Mikke - wynika z analizy NapoleonCat.com. 

Janusz Korwin-Mikke ma konta na Twitterze i Facebooku, gdzie w sumie zgromadził 653 tys. obserwujących. Od czasu ogłoszenia daty wyborów prezydenckich 4 lutego br. do 6 maja br. zyskał prawie 90 tys. obserwujących (wzrost o 15 proc.). Jeśli chodzi o zsumowaną aktywność na wszystkich obserwowanych profilach społecznościowych, Korwin-Mikke też wysuwa się na prowadzenie. W trakcie kampanii na jego kontach zanotowano ponad 2 mln interakcji (komentarzy, udostępnień, polubień). 
Pod względem liczby obserwujących drugie miejsce przypadło Januszowi Palikotowi, którego na Twitterze, Facebooku i YouTube obserwuje blisko 371 tys. osób (wzrost od początku kampanii o 18 proc., ponad 104 tys. interakcji w mediach społecznościowych).
235 tys. obserwujących na Twitterze, Facebooku (dwa konta) i YouTube zgromadził Paweł Kukiz. Ten kandydat zyskał najwięcej nowych obserwujących - ponad 218 tys. (wzrost o ponad 1,3 tys. proc.). W trakcie kampanii na jego oficjalnych kontach zanotowano ponad 839 tys. interakcji.
Bronisław Komorowski, który ma konta w pięciu serwisach społecznościowych (Instagramie, Google+, YouTube, Twitterze i Facebooku) zajął czwarte miejsce, z liczbą ponad 172 tys. obserwujących (wzrost o 33 proc.). Na kontach Komorowskiego zanotowano ponad 765 tys. interakcji.
Andrzeja Dudę na Facebooku, Twitterze, Instagramie i YouTube śledzi prawie 132 tys. osób (wzrost o 258 proc.). Od czasu ogłoszenia wyborów kandydat PiS miał w mediach społecznościowych ponad 597 tys. interakcji.
Marian Kowalski obecny na Twitterze i Facebooku ma w sumie 52 tys. obserwatorów. Jednak ich liczba od czasu rozpoczęcia kampanii nie zmieniła się.
Kolejne miejsce zajmuje Magdalena Ogórek (ponad 37 tys. śledzących na Instagramie, YouTube, Twitterze, Facebooku; wzrost o 130 proc.), Grzegorz Braun (ponad 36 tys. śledzących na YouTube i Facebooku - ta liczba się nie zmieniła), Jacek Wilk (ponad 27 tys. obserwujących na YouTube, Google+, Facebooku, Twitterze; wzrost o 15 proc.), Adam Jarubas (ponad 11 tys. śledzących na Facebooku, Twitterze i YouTube; wzrost o 547 proc.) i Paweł Tanajno (ponad 2,5 tys. śledzących na Twitterze i YouTube - tyle samo, co przed kampanią).

(DR, 11.05.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.