Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 04, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska agencja RTB House otwiera oddział w Rosji

RTB House, agencja zajmująca się zakupem reklam w modelu real-time bidding (RTB), otworzyła oddział w Rosji. Szefem jednostki został niedawno zatrudniony country manager Anton Melekhov.

Daniel Surmacz, chief operating officer RTB House, tłumaczy, że Rosja jest jednym z ważniejszych dla firmy rynków regionu Europy Środkowo-Wschodniej. "Dotychczas wszystkimi aktywnościami biznesowymi w Rosji zarządzaliśmy z Polski, a za pozyskiwanie i obsługę klientów odpowiadał kilkuosobowy zespół ulokowany w Warszawie. Decyzja o otwarciu spółki w Moskwie jest dla nas naturalnym przejściem z fazy sprawdzania potencjału rynku do etapu umacniania silnej pozycji firmy w regionie" - tłumaczy cytowany w komunikacie prasowym Daniel Surmacz.

Za planowanie i realizację wszystkich aktywności biznesowych RTB House w Rosji odpowiada Anton Melekhov. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w firmie Gemius, gdzie przez trzy i pół roku zajmował stanowisko country managera w Rosji.

Rosja jest jednym z 33 rynków, na których działa RTB House.

(DR, PR, 04.03.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.