Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 03, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Największy dziennik w Kolorado uruchamia serwis newsowy o marihuanie

“The Denver Post”, najpopularniejsza gazeta w amerykańskim stanie Kolorado, uruchomiła internetowy serwis informacyjny poświęcony marihuanie.

Serwis “The Cannabist” zadebiutował 1 stycznia - w dniu, w którym została zalegalizowana sprzedaż marihuany w Kolorado. Szefem serwisu jest Ricardo Baca. Został on zatrudniony miesiąc temu w wyniku rekrutacji na stanowisko “redaktora ds. marihuany”. Wcześniej Baca współpracował z “The Denver Post” jako krytyk muzyczny i recenzent nocnych klubów.

(LL, 03.01.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 07, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"NYT" wprowadza reklamy natywne w Internecie i serwisach mobilnych

W tym tygodniu dziennik “The New York Times” rozpocznie publikowanie tzw. reklam natywnych w serwisie internetowym i aplikacjach mobilnych.

Reklamy natywne (w tym materiały multimedialne) będą przygotowane przez specjalny zespół w dziale reklamy “NYT”. Zaczną się pojawiać w serwisach gazety od jutra. Chociaż nowa forma promocji swoim wyglądem ma nawiązywać do treści redakcyjnych, to wszystkie reklamy natywne mają być oznaczone wyraźną etykietą wskazującą na ich charakter. Wraz ze wprowadzeniem reklam natywnych serwisy internetowe i mobilne nowojorskiego dziennika zostaną odświeżone - uproszczony zostanie wygląd poszczególnych stron oraz dostęp do materiałów multimedialnych i funkcji społecznościowych.
Na razie nie wiadomo, którzy klienci "NYT" zdecydowali się na wykupienie natywnej kampanii.

(LL, 07.01.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.