Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 22, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP nie rezygnuje z seriali "Homeland" i "Downton Abbey"

TVP 1 będzie kontynuować emisję amerykańskiego serialu "Homeland" i brytyjskiej produkcji kostiumowej "Downton Abbey".

"Homeland" zdobył nagrody Emmy i Złotego Globu, a emitująca go w USA stacja Showtime na przyszły rok zamówiła już czwarty sezon. Jedynka emituje obecnie pierwszą edycję "Homelandu" (w poniedziałki ok. 22, po Teatrze Telewizji; średnia widownia po trzech odcinkach wyniosła 580 tys. osób). Odcinki drugiej serii wejdą do ramówki na początku 2014 roku.
Po zakończeniu drugiej edycji "Homelandu" stacja zamierza w tym paśmie nadawać trzeci sezon brytyjskiego serialu kostiumowego "Downton Abbey" – kilkakrotnie nagradzanego Emmy i Złotymi Globami. Pierwszą edycję "Downton Abbey" Jedynka nadawała od 4 marca do 22 kwietnia br, gromadząc średnio 870 tys. widzów, a drugą - od 29 kwietnia do 17 czerwca – ze średnią 710 tys. widzów. Trzeci sezon serialu był ostatnio (od stycznia do lutego br.) emitowany w USA, gdzie gromadził średnio 11,5 mln widzów.
Dane dotyczące widowni TVP 1 – Nielsen Audience Measurement.

RUT

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.