Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 28, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet i Nazwa.pl wspólnie oferują usługi hostingowe

(Fot. hosting.onet.pl)

Grupa Onet i Nazwa.pl podpisały umowę o współpracy w zakresie domen i usług hostingowych.

W ramach współpracy firm powstała już platforma usługowa i serwis hosting.onet.pl, za pośrednictwem którego Onet i Nazwa.pl oferują domeny i usługi hostingowe.
Nowa platforma zastąpuje dotychczasowe usługi: Onet.Domeny, Pakiet Ja w Sieci, Republikę PRO i Pocztę dla Firm. Dotychczasowym klientom Onetu wczoraj zaproponowano przeniesienie usług do nowej platformy.
W zakresie hostingu Onet i Nazwa.pl proponują miejsce na serwerze HostSpace w cenie 8,5 zł (miesięcznie), które ma wystarczyć do utrzymania prostej strony internetowej oraz kilku kont pocztowych. W pakiecie jest domena i Autoinstalator aplikacji, który umożliwia automatyczną instalację np. bloga opartego o Wordpress, własnego forum czy  aplikacji CRM.
Dla bardziej wymagających jest HostSpace Pro - 25 GB powierzchni dyskowej, nielimitowana liczba kont e-mail i FTP, obsługa 10 baz MySQL to parametry wystarczające do większości profesjonalnych zastosowań.Dodatkowo, w ofercie znajdują się również atrakcyjne domeny a także profesjonalna poczta Uniqmail oraz kreator stron WWW Webmaker, który pozwala na samodzielne stworzenie własnej witryny. (PR)

(28.08.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 29, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Zet na Samsung Smart TV

Dzięki aplikacji Samsung Smart TV w telewizorach jest dostępny nie tylko przekaz na żywo Radia Zet, ale też ponad 30 tematycznych kanałów muzycznych.

Aplikacja Radia Zet na telewizory Samsunga umożliwia odsłuchiwanie archiwalnych wydań programów: „Gość Radia Zet”, „Świat według blondynki”, „Dzień Dobry Bardzo”, czy „Nosel kręci w Radiu Zet”. Jej użytkownicy mogą również skorzystać z ponad 30 kanałów muzycznych.
Aplikacja jest dostępna na telewizorach Samsung Smart TV z 2011 roku oraz telewizorach Smart TV Serii 6 z 2012 roku, a także na telewizorach Smart TV i odtwarzaczach Blu-ray z 2013 roku. (PR)

(29.08.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.