Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 14, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Pasiuta będzie szefem programów regionalnych TVP

Od 1 lipca br. dyrektorem ośrodka programów regionalnych w TVP będzie Marek Pasiuta. Jego zastępcą zostanie Joanna Warecha. Dyrektorem Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej będzie Zbigniew Adamkiewicz.

Marek Pasiuta z TVP związany jest od 1987 roku. Przez 20 lat pracował w TVP Szczecin, m.in. jako dyrektor (1997-2000) i zastępcą dyrektora (2000-2007). Następnie był dyrektorem Agencji Produkcji Telewizyjnej (2007-2010). Ostatnio, od 2011 roku, pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. planowania i rozwoju ośrodka TVP Technologie. Od lipca będzie kierował ośrodkiem programów regionalnych.
Zastępcą dyrektora ośrodka programów regionalnych będzie Joanna Warecha, która pracuje w TVP od listopada 1997 roku. Zaczynała w redakcji rolnej. Przez 10 lat była  prowadzącą m.in. takich programów jak „Tydzień”, „Agrolinia”, „Agrobiznes”, emitowanych na antenie TVP 1. Ostatnio, od 22 czerwca 2011 roku, była szefową serwisów informacyjnych TVP Info.
Od 1 lipca br. dyrektorem Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej będzie Zbigniew Adamkiewicz. Dotychczasowy zastępca dyrektora Agencji Produkcji Telewizyjnej. Na etacie w TVP jest od 1993 roku. Był m.in. organizatorem produkcji, kierownikiem produkcji i producentem. W swoim dorobku ma takie programy jak „Sensacje XX wieku”, czy „Miliard w rozumie”.

(PR, 14.06.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.