Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 02, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes NC+: za rok możemy mieć mniej abonentów niż obecnie

fot. Piotr Król

Będziemy mogli mówić o sukcesie, jeśli liczba klientów, którzy nas opuszczą, nie będzie w skali roku większa niż 400 tys. – powiedział ”Gazecie Wyborczej” Julien Verley, prezes NC+.

Julien Verley przypomniał, że odpływ abonentów w branży płatnej telewizji jest naturalny. ”Każdego roku z usług platform N i Cyfra+ rezygnuje po 14-15 procent wszystkich abonentów, czyli 350-400 tys. osób. Innymi słowy, codziennie około tysiąca osób nie przedłuża umowy. Po pierwszych kilku dniach od debiutu NC+ ta liczba jest mniejsza, za to liczba nowych klientów podpisujących z nami umowy jest średnio dwa razy większa od przeciętnej” – powiedział ”Gazecie Wyborczej” prezes NC+.
Przedstawiciele NC+ od początku zapowiadali, że ich głównym celem jest utrzymanie dotychczasowej bazy abonentów – platformy N i Cyfra+ łącznie mają ok. 2,5 mln klientów.
Verley w rozmowie z ”Gazetą Wyborczą” przyznał, że rynek płatnej telewizji jest trudny. ”Jest możliwe, że za rok będziemy mieli mniej abonentów niż obecnie, ale to nie znaczy, że to będzie zły wynik” – stwierdził prezes. 100 tys. klientów korzysta z dwóch platform: N i Cyfry+. ”Będziemy mogli mówić o sukcesie, jeśli liczba klientów, którzy nas opuszczą, nie będzie w skali roku większa niż wspominane wcześniej 400 tys.” – powiedział gazecie. (KOZ)

(02.04.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 02, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paulina Chylewska będzie miała swój program w TVP 1

W ramówce TVP 1 znajdzie się program "1000
pierwszych dni", który poprowadzi Paulina Chylewska.

Nowa audycja będzie adresowana do rodziców i będzie poświęcona opiece nad małymi dziećmi. Paulina Chylewska podzieli się z widzami własnymi doświadczeniami rodzicielskimi (jest matką półtorarocznej Niny i sześcioletniej Leny), gośćmi programu będą też specjaliści (m.in. pediatrzy). Jedynka ma emitować "1000 pierwszych dni" w soboty o 10.55, od 6 kwietnia.
Paulina Chylewska jest jedną z prowadzących poranne pasmo TVP 1 pt. "Kawa czy herbata". (RUT, PR)

(02.04.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.