Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 17, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 2 przerywa emisję serialu "Dr House" w ostatnim sezonie

Dr House

Program 2 Telewizji Polskiej nie wyemituje ósmej, ostatniej
edycji amerykańskiego serialu "Dr House".

Dwójka nie kupi ostatniego sezonu "Dr. House'a", bo szefowie kanału uważają, że miał za mało widzów. – Oglądalność serialu wyraźnie spadła, a poza tym warunki dystrybutora nie były dla nas korzystne – wyjaśnia Joanna Stempień-Rogalińska, rzecznik prasowy TVP.
"Dr. House'a" można było oglądać w Dwójce od września 2007 roku. Stacja pokazała siedem edycji serialu. Siódma – emitowana od 8 września ub.r. do 9 lutego br., w czwartki o 20.40 – przyciągała średnio 1,6 mln widzów, tj. 700 tys. mniej niż w sezonie 2010/2011.
Po Telewizji Polskiej, w grudniu 2007 roku, emisję "Dr. House'a" rozpoczął kanał AXN (Sony Pictures Television Networks). Od września AXN będzie nadawał siódmą edycję serialu i w przeciwieństwie do Dwójki zamierza pokazać także ostatni sezon "Dr. House'a" – jest on zaplanowany na przyszły rok.
Amerykańska telewizja (Fox) ostatni odcinek tego serialu wyemitowała w maju br. (RUT)

(17.08.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.