Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 10, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszył portal Lewica24.pl

W piątek oficjalnie uruchomiono portal internetowy Lewica24.pl, w którym publikowane będą m.in. felietony szefa SLD Leszka Millera.

Strona ma być źródłem wiedzy dla ludzi, którzy mają serce po lewej stronie - mówiła podczas prezentacji redaktor naczelna Agata Czarnacka.

Czarnacka powiedziała, że portal ma "przybliżyć Polakom lewicowe narzędzia poznawania rzeczywistości, jak się uprawia lewicową politykę". "W tej chwili w Polsce dominuje wizja konserwatywna. Dlatego mamy nadzieję, że strona będzie użytecznym źródłem wiedzy dla ludzi, którzy mają serce po lewej stronie" - podkreśliła.

Portal Lewica24.pl składa się z kilku działów m.in.: wiadomości, ludzie i polityka, rubryka satyryczna, problemy dnia. Czarnacka poinformowała, że felietony dla portalu będzie pisać m.in. Miller (pierwszy dotyczy wejścia Polski do strefy euro). Dodała, że na stronie znajdzie się także blog posła SLD Tadeusza Iwińskiego.

Zastępcą redaktor naczelnej, osobą odpowiedzialną za dział "ludzie i polityka" jest były poseł SLD Piotr Gadzinowski. "To dopiero początek. Myślę, że ten portal rozgorzeje czerwonym płomieniem i czerwoną flagą" - podkreślił. (PAP)

(10.03.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.