Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 23, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pepsi negocjuje z Wojciechem Szczęsnym w sprawie reklamy

Wojciech Szczęsny, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy, prawdopodobnie zagra w polskiej reklamie Pepsi.

Wojciech Szczęsny, zawodnik Arsenalu Londyn i piłkarskiej reprezentacji Polski, najprawdopodobniej będzie bronił polskiej bramki podczas Euro 2012. Jak dowiedział się "Presserwis", może on być bohaterem kampanii reklamowej Pepsi-Coli. Negocjacje nie zostały jeszcze zakończone, ale z naszych informacji wynika, że są w bardzo zaawansowanej fazie.
Udział Szczęsnego w kampanii byłby kolejnym elementem realizacji strategii wiązania wizerunku Pepsi ze sportem. W 2008 roku – a więc także w roku piłkarskiego Euro – ambasadorami Pepsi zostało siedmiu znanych na świecie piłkarzy, m.in. David Beckham, Lionel Messi, Ronaldinho, Thierry Henry oraz Ebi Smolarek, który promował markę w Polsce. W maju ub.r. spółka Pepsi-Cola General Bottlers Poland została sponsorem Ruchu Chorzów, a od sierpnia ub.r. PepsiCo jest sponsorem tytularnym stadionu Legii Warszawa, który od tamtej pory nosi marketingową nazwę Pepsi Arena.

 

AMS

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.