Dział: IMPREZY

Dodano: Maj 26, 2011

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Doda Kobietą Roku Glamour

Miesięcznik "Glamour" rozstrzygnął plebiscyt Kobieta Roku 2010

Tytuł ten przypadł Dorocie Rabczewskiej - Dodzie. Mężczyzną Roku został Czesław Mozil. Piosenkarką Glamour jest Monika Brodka, Aktorką Glamour - Sonia Bohosiewicz, Kreatywne w biznesie Glamour - Weronika i Paulina Popardowskie, za Wejście w stylu Glamour wyróżniono Joannę Krupę, a za Metamorfozę Glamour - Anię Dąbrowską.


 

(26.05.2011)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: IMPREZY

Dodano: Maj 27, 2011

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezentacja Samsung Galaxy S II

W warszawskim Domu Dochowym Samsung zaprezentował swój nowy smartfon.

GALAXY S II to najbardziej zaawansowany smartfon firmy Samsung. Ma dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, wyświetlacz Super AMOLED Plus o przekątnej 4,3 cala, system operacyjny Android w wersji 2.3 oraz udoskonalony interfejs użytkownika TouchWiz 4.0.
Od wprowadzenia do oferty telefonu Samsung Galaxy S, który był pierwowzorem dla nowego smartfonu, na świecie sprzedało się ponad 14 milionów egzemplarzy tego modelu, natomiast w Polsce – 110 tys. Ambasadorami najnowszego smartfonu firmy Samsung są piosenkarka Monika Brodka oraz choreograf Agustin Egurrola i dlatego wzięli udział w warszawskiej prezentacji urządzenia.


 

(27.05.2011)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.