Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 17, 2011

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Infor Biznes samodzielnie sprzedaje reklamy w sieci

Infor Biznes zdecydował o samodzielnej sprzedaży reklamy w swoich serwisach internetowych i zakończył współpracę na wyłączność z firmą ARBOmedia Polska.

W związku z tą decyzją wydawca rozbuduje struktury sprzedażowe. ”Aktualnie dysponujemy wystarczającym zasięgiem w sieci i doświadczeniem pozwalającym bezpośrednio oferować rynkowi atrakcyjną ofertę reklamową” – tłumaczy w komunikacie Jan Jaworowski, wiceprezes odpowiedzialny w spółce za Internet. Obecna oferta reklamowa Infor Biznes obejmuje dwa pakiety tematyczne: Biznes-Finanse-Prawo (m.in. Gazetaprawna.pl, Forsal.pl) oraz Styl Życia (m.in. Dziennik.pl).

(SK, 17.01.2011)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.