Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 28, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Sroka redaktorem naczelnym "Gazety Prawnej"

Jarosław Sroka od listopada będzie redaktorem naczelnym "Gazety Prawnej" (Grupa Wydawnicza Infor SA).

Zastąpi Zbigniewa Maciąga, który został zastępcą dyrektora Wydawnictwa Gazeta Prawna i będzie odpowiadał za strategię rozwoju dziennika oraz nowe projekty wydawnicze. Jarosław Sroka od sierpnia br. jest I zastępcą redaktora naczelnego ”GP”, oprócz niego gazeta miała trzech innych zastępców. Po jego awansie nikt nie zajmie tego stanowiska. Sroka wcześniej kierował tygodnikiem ”Newsweek Polska” i ”Pulsem Biznesu”.

(ML, 28.10.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 31, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Ziemkiewicz na antenie nowej sieci Radio Vox FM

Rafał Ziemkiewicz, publicysta "Newsweek Polska", będzie współpracował z nową katolicką siecią, którą na bazie byłych stacji Radia Plus tworzą Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe SA.

Leszek Kozioł, prezes Radia Eska SA (odpowiada za tworzenie nowej sieci), potwierdził, że Ziemkiewicz będzie pracował dla nowej sieci, ale nie poinformował, czym konkretnie się zajmie. - Rozważamy kilka projektów programowych – mówi prezes. Rafał Ziemkiewicz ostatnio prowadził wtorkowe ”Poranki w toku” w radiu Tok FM. Stacja zrezygnowała z jego usług po tym, jak w sposób niedopuszczalny - zdaniem stacji – skomentował na antenie rozgłośni należącej do Agory SA swój spór z Adamem Michnikiem, redaktorem naczelnym ”Gazety Wyborczej” (Agora SA). Z Ziemkiewiczem nie udało nam się wczoraj skontaktować. Nowa sieć ZPR-ów ruszy 31 października. Będzie się nazywać Radio Vox FM. Na początku tworzyć ją ma siedem rozgłośni, dawnej należących do porozumienia Radio Plus.

(MS, 31.10.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.