Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 30, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Produkcje Tuby TV w aplikacji Ipla

Biblioteka aplikacji internetowej Ipla (Redefine) poszerzona została o produkcje telewizji internetowej Tuba TV (Agora SA).

Użytkownicy Ipli mogą odtwarzać wszystkie produkcje Tuby TV w formie wideo na żądanie. Są one dostępne bez dodatkowych opłat. Dodatkowo, za dwa tygodnie, w aplikacji udostępniony ma zostać streaming kanału. – Tuba TV stawia na nowatorskie sposoby dystrybucji programów i kanału – wyjaśnia pojawienie się w Ipli Agata Szybieniecka z biura prasowego Agory. Aplikacja Ipla dostępna jest na komputery, telefony komórkowe, telewizory Samsung i Panasonic oraz w sieci kablowej Toya.

(KOZ, 30.09.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.