Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 23, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Leszek Miller felietonistą ”Super Expressu”

Leszek Miller, były premier i polityk SLD, został stałym felietonistą ”Super Expressu” (Murator).

Dziś zadebiutował na łamach gazety. Jego felieton będzie się ukazywał co tydzień, w każdą środę. – Chcieliśmy mieć w ”Super Expressie” felietonistę, który będzie patrzył na świat lewicowym okiem – tłumaczy Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny ”SE”. Czy na łamach gazety pojawią się kolejni politycy? – Nie wykluczamy – mówi Jastrzębowski. Wcześniej Miller przez dwa miesiące pisał dla tygodnika ”Wprost” (zniknął z gazety po pojawieniu się w niej nowego redaktora naczelnego Tomasz Lisa). Od początku czerwca felietony do ”SE” pisze też Marek Król, były naczelny i właściciel ”Wprost”. Z jego felietonów zrezygnował nowy właściciel tego tygodnika Platforma Mediowa Point Group.

(SK, 23.06.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 23, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sławomir Mokrzycki dyrektorem wydawniczym w Wydawnictwie "Przekrój"

Sławomir Mokrzycki będzie od lipca dyrektorem wydawniczym w Wydawnictwie "Przekrój" (właściciel "Przekroju" i "Sukcesu").

W wydawnictwie p.o. dyrektorem wydawniczym był dotychczas Artur Rumianek. Od lipca będzie dwóch dyrektorów. Mokrzycki ma być odpowiedzialny za prasę i biznes wydawniczy, Rumianek – za nowe media, czyli przygotowanie multimedialnego portalu Przekroj.pl. 

(SK, 23.06.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.