Dział: RADIO

Dodano: Październik 12, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wymiana kierowników
w Radiu Łódź

Zarząd Polskiego Radia Łódź zmienił kierowników dwóch działów, uznając, że nowi lepiej będą realizować założenia programowe. Działem muzycznym kieruje Marcin Tercjak, a działem publicystyki - Barbara Wiśniewska

Marcin Tercjak zastąpił Jana Targowskiego. Nowy kierownik jest dziennikarzem muzycznym Radia Łódź od dziesięciu lat, zajmuje się również kinem. Targowski pozostanie w dziale muzycznym. Z kolei Barbara Wiśniewska zastąpiła Romę Leszczyńską. Wiśniewska pracuje w Radiu Łódź od połowy lat 80., była już szefową działu miejskiego i działu publicystyki. Leszczyńska, reportażystka Radia Łódź z kilkunastoletnim doświadczeniem, wraca do działu miejskiego. Zarząd mianował nowych kierowników na wniosek Małgorzaty Warzechy, która od początku miesiąca pełni funkcję koordynatora programowego (nowe stanowisko w strukturach rozgłośni). – Zarząd uznał, że nowi kierownicy będą lepiej realizować założenia programowe rozgłośni – tłumaczy zmiany kadrowe prezes Radia Łódź Krzysztof Sadowski.

(KC, 12.10.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: RADIO

Dodano: Październik 12, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe otwarcie w sta-cjach Radia Plus

Stacje dotychczasowej sieci Radio Plus współpracujące z Ad.pointem przygotowują się do "nowego otwarcia". Będzie nowy liner (dżingiel promocyjny stacji), zmodyfikowana baza muzyczna, pojawią się nowi prezenterzy i audycje.

Z Ad.pointem współpracuje osiem stacji Plusa, a cztery pobierają program z warszawskiej centrali, ale jeszcze nie zdecydowały, którego z dwóch inwestorów (Ad.point czy Time) wybiorą. Zmiany w dwunastu Radiach Plus (działających wciąż jako sieć) wprowadza nowy dyrektor programowy Piotr Łęgowski, który przeszedł do sieci z RMF FM; zastąpił Piotra Zworskiego (odszedł ze stacji) i Artura Moczarskiego (przygotowuje m.in. nowy środowy program publicystyczny ”Środek przekazu”). Łęgowski prowadzi także poranny program w Radiu Plus (w godz. 6-10). – Powoli odchodzimy od hasła ”Łagodne Przeboje”. Rozważamy, czy pozostawić stary liner, ale coraz mniej argumentów przemawia za tym rozwiązaniem – tłumaczy Łęgowski. – W krótkim czasie przeprowadzimy badania całej naszej bazy muzycznej. Zmienimy prezentowaną muzykę, będzie więcej nowości i polskich utworów – zapowiada. W planach sieci jest także wieczorna, codzienna audycja publicystyczna, prowadzona przez osobę znaną w środowisku radiowym (tematy społeczne i kościelne). Audycja na antenie pojawi się prawdopodobnie w ciągu kilku tygodni.

(KRZ, 12.10.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.