Dział: PRASA

Dodano: Maj 25, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Super Express” przekaże pieniądze na wsparcie powodzian

”Super Express” (Murator) 10 groszy z każdej sprzedanej w tym tygodniu gazety przeznaczy na pomoc powodzianom.

Średnia cena gazety w tygodniu to 1,40 zł. Redakcja chce pokazać, że media jako pomysłodawcy i moderatorzy społecznych inicjatyw mogą odegrać szczególną rolę w poprawie sytuacji ofiar klęski. Na łamach ”SE” przez cały tydzień będą się pojawiać nazwy organizacji, do których można się zwrócić o pomoc, numery kont, na które można wpłacać pieniądze na rzecz powodzian, oraz adresy, pod które można wysłać paczki.

(SK, 25.05.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Maj 25, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis został redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost"

Tomasz Lis od dziś jest redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost" (AWR "Wprost").

Wraz z nim do tygodnika przyszli Tomasz Plata, Łukasz Ramlau i Aleksandra Karasińska (ich funkcje zostaną podane do wiadomości w terminie późniejszym). O zmianach poinformował redakcję tygodnika na wtorkowym kolegium Michał M. Lisiecki, prezes AWR ”Wprost” i jednocześnie prezes Platformy Mediowej Point Group SA, do której od końca ub.r. należy tygodnik. Podziękował on pełniącej obowiązki redaktor naczelnej Katarzynie Kozłowskiej. Tomasz Lis prowadzi obecnie autorski program publicystyczny ”Tomasz Lis na żywo” na antenie TVP 2, pisze felietony do ”Gazety Wyborczej” i ”Polski”. Jest stałym komentatorem w Radiu Tok FM. Tomasz Plata był m.in. redaktorem naczelnym miesięcznika ”City Magazine”, szefem działu kultury tygodnika ”Newsweek Polska” oraz twórcą i szefem sobotniego ”Magazynu”, dodatku ”Dziennika”. Łukasz Ramlau był przez wiele lat sekretarzem redakcji w ”Gazecie Wyborczej” i redaktorem dodatku ”Duży Format”. Aleksandra Karasińska była m.in. szefową newsroomu ”Wydarzeń” w Polsacie, wcześniej pracowała w TVN 24. Rozpowszechnianie płatne razem tygodnika ”Wprost” w pierwszym kwartale br. wyniosło 79 603 egz. (spadek o 28,54 proc.) – dane ZKDP.

(AW, 25.05.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.