Dział: PERSONALIA

Dodano: Kwiecień 19, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dionizy Piątkowski został nowym dyrektorem muzycznym Radia Jazz

To jedna z najnowszych zmian w radiu. Do tej pory na stanowisku dyrektora muzycznego był wakat.

Dionizy Piątkowski jest autorem pierwszej polskiej Encyklopedii Jazzu, był także promotorem cyklu koncertowego Era Jazzu. W ramach najnowszych zmian w Radiu Jazz stworzono dział promocji i marketingu. Będą go tworzyć Monika Młynarczyk, Agata Raspopow i Joanna Zdanowska, które objęły funkcję marketing & sales managerów. Do obowiązków nowego zespołu będzie należało prowadzenie działań promocyjnych stacji, jej rozwój oraz uruchomienie sprzedaży.

(BS, 19.04.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PERSONALIA

Dodano: Kwiecień 20, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Wilczek odchodzi ze ”Słowa Polskiego Gazety Wrocławskiej”

W związku z likwidacją w ”Słowie Polskim Gazecie Wrocławskiej”
(Polskapresse) działu terenowego,
z dziennika odchodzi zastępca redaktora naczelnego gazety Maciej Wilczek, któremu ten dział podlegał.

Wilczek był wieloletnim zastępcą naczelnego ”Gazety Wrocławskiej” (zanim jeszcze połączono ją ze ”Słowem Polskim” i ”Wieczorem Wrocławia”). – Dostał propozycję objęcia innego poważnego stanowiska w redakcji, ale jej nie przyjął – mówi Tomasz Duda, który jest teraz jedynym zastępcą naczelnego ”Słowa Polskiego Gazety Wrocławskiej”. Zlikwidowany dział koordynował pracę oddziałów tereno-wych gazety. Teraz zajmie się tym sekretariat gazety. Pracujący w likwidowanym dziale redaktorzy pozostali w wydawnictwie. Hanna Wieczorek (w przeszłości wydawca ”Wieczoru Wrocławia”, a później szefowa działów miejskiego i terenowego połączonych gazet) i Ryszard Żabiński są obecnie redaktorami depesz.

(GK, 20.04.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.