Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 06, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Ziomecki redaktorem naczelnym Superstacji

Mariusz Ziomecki został redaktorem naczelnym Superstacji. Nadal będzie też prowadził autorski program "Rezonans" (od poniedziałku do czwartku o 19.35).

- Superstacja miała udany debiut, ale wciąż jesteśmy na etapie jej tworzenia – mówi Mariusz Ziomecki, pytany o plany dotyczące kanału. – Dotąd nie kierowałem wprawdzie telewizją i muszę się jej nauczyć, ale współpracując z Superstacją od początku lata, zauważyłem, że doświadczenie w kierowaniu tytułami prasowymi także tu się przydaje. Myślę, że lekka stacja newsowa to format, który poradzi sobie na rynku – dodaje. Od czerwca 2006 roku do lipca 2007 roku Mariusz Ziomecki był redaktorem naczelnym tygodnika ”Przekrój”. Kierował też m.in. ”Super Expressem” i miesięcznikiem ”Profit”. Dotychczasowy redaktor naczelny Superstacji Sławomir Kińczyk jest teraz zastępcą Ziomeckiego. Zobacz też: - "Przekrój" zmienił redaktora naczelnego - Ziomecki zastąpi Najsztuba jako redaktor naczelny "Przekroju" - Mariusz Ziomecki odchodzi z funkcji redaktora naczelnego "Super Expressu"

(RUT, 06.11.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.