Wydanie: RYNEK DOMóW PRODUKCYJNYCH 2017

Dom produkcyjny Film Garden

Mariusz Kordas, prezes zarządu

Kontakt do Domu produkcyjnego Film Garden sp. z o.o.

Adres: ul. Czerniakowska 73/79, Warszawa
Strona: www.filmgarden.pl

Dom produkcyjny Film Garden sp. z o.o. - to warto wiedzieć

Rok powstania: 2007

O pracy Domu produkcyjnego Film Garden sp. z o.o. opowiada Mariusz Kordas, prezes zarządu

O firmie: Film Garden to profesjonalne studio postprodukcyjne oferujące kompleksowe usługi w zakresie obróbki obrazu i dźwięku do filmów reklamowych, programów telewizyjnych i filmów fabularnych. 

Zespół: To najwyższej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją przygodę z postprodukcją filmową i reklamową zaczynali w 1993 roku; w dziale postprodukcji ITI Film Studio.

Bazując na ich doświadczeniu, umiejętnościach i kreatywności wspartej świeżym spojrzeniem młodych twórców, zespół Film Garden nie boi się nawet bardzo wymagających wyzwań postprodukcyjnych, takich jak skomplikowane animacje 3D, efekty specjalne czy compositing, a także jest solidnym wsparciem dla kreatywnych, reżyserów, operatorów czy producentów filmowych od etapu preprodukcji aż do finalizacji projektu.

Zaplecze techniczne: dwie montażownie typu AVID, trzy stanowiska online do kompozycji obrazu, vfx i prezentacji dla klienta, sala z zestawem Nucoda do korekcji koloru, dział grafiki i animacji 3D.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.