Aktualny numer:

Direct Mail

Direct Mail

Spis treści:

 

Artykuł bezpłatny

Press

ABC DIRECT CONTACT S.A.

ABC Direct Contact SA jest jednym z najdłużej działających dystrybutorów materiałów reklamowych w Polsce.

 

Artykuł bezpłatny

Press

CTRL SYSTEM SP. Z O.O.

CTRL System jest niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dystrybucji materiałów marketingowych, takich jak gazetki promocyjne, próbki produktów, ulotki

 

Artykuł bezpłatny

Press

EDC EXPERT DIRECT COMMUNICATION SP. Z O.O.

EDC to jeden z liderów marketingu bezpośredniego, łączący digital z komunikacją papierową w personalizowanych procesach marketingowych.

 

Artykuł bezpłatny

Press

MEDIA CENTRAL POLSKA SP. Z O.O.

Grupa Media Central została założona w Niemczech w 1997 roku. To agencja marketingowa wyspecjalizowana w organizacji kolportażu gazetek, zarządzaniu jakością dystrybucji i analizach geomarketingowych.

 

Artykuł bezpłatny

Press

POCZTA POLSKA S.A.

Poczta Polska to największy operator pocztowy na rodzimym rynku. Zatrudnia ponad 80 tys. pracowników, posiada sieć ponad 7,5 tys. placówek, filii i agencji pocztowych. Jest jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo-kurierskich i logistycznych oraz Narodowym Operatorem Pocztowym.

 

Artykuł bezpłatny

Press

POSTMASTER SP. Z O.O.

PostMaster istnieje na polskim rynku od 1999 roku (wcześniej jako Integer, potem Kolportaż Rzetelny). Od 2017 roku jedynym udziałowcem i właścicielem firmy jest spółka Post SA. Miesięcznie kolportuje od 40 do 50 mln sztuk przesyłek bezadresowych

Poprzednie numery

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.