Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zamówienie

Zamówione produkty:

WIKTOR BUDZEWSKI - Banki udźwigną kryzys, ale część ciężaru będą chciały przerzucić na klientów (wydanie cyfrowe)
Jeszcze nie uporały się ze starymi problemami, jak kredyty frankowe, a spadły na nie nowe – niskie stopy procentowe i konieczność robienia odpisów z powodu pandemii COVID-19. Kryzys może być wykorzystywany przez silniejszych przeciwko słabszym, czyli przez sektor bankowy przeciwko konsumentom. Gdzie tkwią potencjalne obszary ryzyk i nadużyć?
Ilosć: 1
Cena: 3,69 zł

Zamawiający:

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zamówienia jest Press sp. z o.o. sp. k. (60-523 Poznań, ul. J.H.Dąbrowskiego 75/66). Dane przetwarzane są w celu realizacji Państwa zamówienia w sklepie, kontaktu w sprawie jego realizacji. Prosimy o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania serwisu Press.pl i sklepu, ochrony danych osobowych i Państwa praw, które znajdują się w Regulaminie oraz o jego akceptację, co umożliwi realizację zamówienia.


PODOBNE PRODUKTY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.