Przetarg na prawa mediowe do Ekstraklasy ruszy we wrześniu
Ekstraklasa SA podpisała umowę o współpracy z agencja IMG (fot. materiały prasowe)
We wrześniu rozpocznie się przetarg na prawa mediowe do piłkarskiej Ekstraklasy od sezonu 2027/2028.
Ekstraklasa SA podpisała umowę o współpracy z IMG, globalną agencją wyspecjalizowaną w sprzedaży praw mediowych. Jak podano w komunikacie, wyłonienie nabywców i podpisanie umów na krajowe transmisje rozgrywek ma nastąpić jeszcze w tym roku.
Czytaj też: Polskie i ukraińskie redakcje apelują o odpowiedzialność i dialog w obliczu kryzysu
Rozgrywki Ekstraklasy od 1995 roku są pokazywane w telewizji Canal+. Obecny kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2026/2027.
(KOZ, 25.06.2026)










