Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 27, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat nie porozumiał się z koncernem Axel Springer

Polsat chce zadebiutować na warszawskiej giełdzie w 2008 roku i nie będzie czekać na decyzję koncernu Axel Springer, co do objęcia części udziałów w telewizji – wynika z naszych informacji.

Wczorajsze rozmowy przedstawicieli Polsatu i koncernu Axel Springer dotyczące ich dalszego postępowania po tym, jak Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów umorzył sprawę przejęcia przez niemiecki koncern medialny 25,1 proc. akcji Polsatu, nie doprowadziły do podjęcia wiążącej decyzji. Niezależnie od tego, co postanowi niemiecki partner, Polsat jest zdeterminowany i nie zamierza opóźniać planowanego na 2008 rok debiutu na giełdzie. Nawet gdyby miał to zrobić bez koncernu Axel Springer. Rzeczniczka prasowa koncernu Edda Fels nie podaje na razie żadnego terminu, w którym Axel Springer ma się określić, co do inwestycji w Telewizję Polsat.

(RUT, 27.04.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.