Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 25, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Golden Award of Montreux rozdane

Wczoraj ogłoszono zwycięzców w konkursie Golden Award of Montreux. Nagrodę główną zdobyła agencja Wieden + Kennedy Amsterdam za spot "First Taste" zrealizowany dla Coca Coli.

Międzynarodowe jury przyznało nagrody w ośmiu głównych kategoriach: TV/cinema, print, poster, Direct Mail, Digital, Use of Media, Radio i Event. Najwięcej złotych nagród otrzymała agencja Wieden + Kennedy, na drugim miejscu uplasowała się Euro RSCG Paris. Nagrody w konkursie branży kreatywnej Golden Award of Montreux przyznawane są od 1989 roku. Do tegorocznej edycji zgłoszono prace z 34 państw. Pełna lista zwycięzców jest dostępna na stronie Goldenawardmontreux.com.

(LL, 25.04.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.