Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 29, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Carlsberg promuje nową butelkę

Wczoraj podczas meczu eliminacyjnego do mistrzostw Europy 2008, sponsorowanych przez markę Carlsberg, wyemitowano nowy spot tej marki.

30- i 45-sekundowe spoty utrzymane w konwencji filmu akcji, będą od 1 kwietnia regularnie emitowane w m.in. w TVP, TVN-ie, Polsacie, TV 4, TVN Siedem, Zone Europa, Canal+ Sport, Kino Polska, Discovery, Polsat Sport. Celem przygotowanej przez Saatchi & Saatchi kampanii jest pokazanie nowej butelki piwa Carlsberg. Nie ma na niej etykiety, wzdłuż butelki biegnie wygrawerowane logo marki. Media zaplanował i kupił Media Direction OMD.

(MAZ, 29.03.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.