Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Hyży zamiast Macieja Dowbora prowadzącą "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie

Agnieszka Hyży prowadziła w Polsacie m.in. program "Się kręci" (screen: YouTube/Polsat)

Prezenterka Agnieszka Hyży zostanie współprowadzącą show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zajmie miejsce Macieja Dowbora, który odszedł ze stacji.

Agnieszka Hyży program będzie prowadzić z jego dotychczasowym drugim gospodarzem, czyli Maciejem Rockiem. W przeszłości prowadziła m.in. "Kulisy Tańca z gwiazdami" w Polsat Cafe oraz "Gwiezdny cyrk" i "Się kręci" w Polsacie. Była też gospodynią wielu eventów i koncertów stacji.

Maciej Dowbor odejście z Polsatu ogłosił w czerwcu. "Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło" - napisał w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Sąd uchylił karę nałożoną przez Świrskiego na Tok FM za krytykę podręcznika do HiT

W 21. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", która wystartuje we wrześniu, wezmą udział: prezenter Aleksander Sikora, aktor Jakub Szyperski, aktorka Barbara Wypych, piosenkarz Bartosz Wrona, aktorka Joanna Osyda, piosenkarka Reni Jusis, aktor Damian Kret oraz aktorka i piosenkarka Patricia Kazadi. Nagrania odcinków mają ruszyć jeszcze w lipcu.

Uczestników będą oceniać ponownie Piotr Gąsowski i Małgorzata Walewska, a dołączy do nich wokalista i tancerz Stefano Terrazzino. Według informacji serwisu Pomponik.pl czwartą jurorką z Grupy Polsat Plus będzie wokalistka Justyna Steczkowska (w ostatnich edycjach skład sędziowski był trzyosobowy). Z jury odszedł natomiast Robert Janowski, który ma wrócić do prowadzenia "Jaka to melodia?" w TVP.

Według Nielsen Media 20. edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi", z udziałem uczestników z poprzednich sezonów, oglądało wiosną br. w Polsacie średnio 1,32 mln widzów. To kilkadziesiąt tys. mniej, niż 18. serię rok wcześniej. Udziały rynkowe w czasie emisji były jednak wyższe od średniej stacji.

(MNIE, 11.07.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.