Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 27, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cyfrowy Polsat uruchomił internetową obsługę klienta

Platforma Cyfrowy Polsat uruchomiła bezpłatną usługę pod nazwą Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

Jest to pierwszy taki projekt wdrożony przez platformę cyfrową. Po rejestracji w EBOK-u (pod adresem ebok.cyfrowypolsat.pl) abonent platformy może m.in. sprawdzić saldo swojego konta czy wydrukować blankiet przelewu. Dotychczas podobne rozwiązania oferowali operatorzy telefonii komórkowej – w Polsce internetowe biuro obsługi klienta ma Orange.

(AG, 27.02.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 27, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 1 prezentuje ramówkę

Nowe odcinki znanych seriali, pasmo dokumentalne w prime time, rozrywka i nowy program publicystyczny – to główne propozycje telewizyjnej Jedynki na wiosnę.

– Stawiamy na pasmo dokumentu, rozrywkę, film i publicystykę – powiedział na wczorajszej konferencji prasowej dyrektor TVP 1 Maciej Wojciechowski. Nowe pasmo filmów dokumentalnych ”Na własne oczy” będzie się ukazywać co tydzień w poniedziałki o 20.15, przed Teatrem Telewizji. Będą w nim prezentowane na zmianę filmy polskie i zagraniczne. Krótsze formy dokumentalne (do 30 minut) mają się też pojawiać około godz. 23 w środy i czwartki. Publicystyczną wizytówką Jedynki ma być program Jacka i Michała Karnowskich - ”KaDwa”. Od 15 marca będzie emitowany w czwartki o 22. Nowościami w rozrywce będą zaś: teleturniej muzyczny prowadzony przez Roberta Rozmusa ”Rodzina jak z nut” (niedziela godz. 17.25, od 11 marca) oraz program komentujący bieżące wydarzenia, oparty na licencji skandynawskiego ”I have got news for you”, który poprowadzi Maciej Orłoś (sobota godz. 18, od 14 kwietnia). Jak już informowaliśmy, Jedynka będzie też wiosną nadawać nowe odcinki seriali ”Sfora” (czwartek 20.15) i ”Ranczo” (niedziela 20.15). Po zakończeniu emisji ”Sfory” w maju na antenę wejdzie amerykański serial ”Heroes”, będący ekranizacją komiksu. W ramówce TVP 1 pozostaną również pasma filmowe: ”Hit na sobotę” (20.15) i ”Uczta kinomana” (niedziela, około godz. 23). Od kwietnia w nowej, reportażowej formule ma być nadawana ”Misja specjalna”. Pozostanie także program ”Ring”, z nowym prowadzącym Pawłem Paliwodą, choć w marcu nastąpi przerwa w jego emisji. Prawdopodobnie będzie nadawany w piątki (teraz – w poniedziałki o 20). Nie ma natomiast ostatecznej decyzji co do kontynuacji programu publicystycznego ”Polacy”.

(RUT, 27.02.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo