Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 25, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Bielecka-Bochenko dyrektorką marketingu w Kraft Heinz Polska

Dotychczas Bielecka-Bochenko pracowała jako head of category (fot. materiały prasowe)

Anna Bielecka-Bochenko objęła stanowisko head of marketing w Kraft Heinz Polska i odpowiada za kierowanie i rozwijanie strategii marketingowych dla marek Heinz oraz Pudliszki.

Anna Bielecka-Bochenko dołączyła do Kraft Heinz w 2023 roku jako head of category. Przez ostatni rok zajmowała się zarządzaniem kategoriami całego portfolio firmy. Jej doświadczenie w Kraft Heinz obejmuje również obszar media & digital oraz zarządzanie wewnętrzną agencją digitalową The Kitchen.

Czytaj też: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR ogłosiło skład jury Effie Awards Poland

W nowej roli nadzorować będzie całość działań marketingowych firmy, w tym reklamę, promocję i badania rynku, a także będzie odpowiedzialna za rozwijanie nowych strategii, mających na celu dalsze wzmocnienie pozycji Kraft Heinz na polskim rynku. Jej priorytetem w najbliższym czasie będzie zintegrowanie procesów i działań zespołu marketingowego oraz kreowanie strategii komunikacji dla marek Heinz i Pudliszki.

Nowa dyrektorka z branżą FMCG związana jest od ponad 15 lat. Zaczynała w Nestle, gdzie odpowiadała za jedną z największych regionalnych marek słodyczy. Następnie przez trzy lata pracowała w Pepsico, koncentrując się na zwiększaniu pozycji rynkowej, wolumenu i zysku w ramach kategorii słonych przekąsek. Następnie trafiła do Kompanii Piwowarskiej, gdzie na różnych stanowiskach tworzyła pozycjonowanie marki Tyskie, planowała strategiczne cykle komercyjne, tworzyła procesy i narzędzia dla działu sprzedaży oraz była odpowiedzialna za efektywne realizowanie planów marek w ramach zakupu mediów, projektowania opakowań i POSM.

Czytaj też: Polska kampania Mann+Hummel FT Poland na europejskich rynkach

(KAP, 25.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.